Apartamento Kitnet Flat No Guaruja
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Fietsen Wandelen | Kindvriendelijk Kinderwagen | Rolstoeltoegankelijk |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Apartamento Kitnet Flat No Guarujá heeft een welgelegen locatie binnen 7 km afstand van gebedshuizen zoals de Basiliek van Santo Antônio do Embaré en geeft gasten een bagage-opslag. Het 1-badkamer appartement kan tot 8 huisvesten.
Dit appartement van 35 m² is gevestigd vrij dicht bij het Aquarium van Santos, tegenover het Pitangueiras Strand. Het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande bevindt zich binnen 10 rijden van Apartamento Kitnet Flat No Guaruja, terwijl Centro busstation op slechts 5-minuten loopafstand van het pand ligt. Het Acqua Mundo aquarium is op 3 km van de accommodatie genesteld.
Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet, een wastafel en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Apartamento Kitnet Flat No Guaruja zelfvoorzienende opties zoals een koelkast en keukengerei. Het appartement ligt binnen 90 rijden van Pref Saladino treinstation. Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een golfclub.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Monduba3808 km
- Jardim Astúrias1661 km
- Feirinha das Asturias1488 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua1706 km
- Astúrias Handcraft Market1,5 km
- strand Asturias1257 km
- Praia do Tombo2153 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Lift
- Badkamer voor gehandicapten
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Live-entertainment
- Wandelen
- Fietsen
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wastafel
- Flat-screen TV
- Kinderwagen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Kitnet Flat No Guaruja?
Gasten van Apartamento Kitnet Flat No Guaruja kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Aquarium van Santos, op 5 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Acqua Mundo aquarium (3 km) en het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande (4 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Kitnet Flat No Guaruja?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento Kitnet Flat No Guaruja naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Apartamento Kitnet Flat No Guaruja over een internetverbinding?
Ja, Apartamento Kitnet Flat No Guaruja is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Kitnet Flat No Guaruja?
Apartamento Kitnet Flat No Guaruja bestaat uit 35 vierkante meters.